Головна | Реєстрація | Вхід | RSS Понеділок, 06.12.2021, 11:38

Ізяславський районний Будинок творчості дітей та юнацтва

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Ми сьогодні

Ми у FacebookБТДЮ "Веселка" 

Наш  позашкільний  заклад працює за такими напрямками:

- інструктивно – методична робота,

- організація дозвілля,

- координація роботи дитячих об’єднань,

- робота МАН,

- робота гуртків: художньо – естетичні, науково – технічні, туристсько – краєзнавчі, оздоровчі, еколого – натуралістичні, військово - патріотичні.   

            В гуртках закладу навчається 1393 дитини шкільного віку.  Відкрито гуртки на базі загальноосвітніх навчальних закладів району.

На базі закладу працюють гуртки:

Гурток "Сувенір"

Керівник Комлєва Світлана Іванівна

Вихованці віком 9 - 13 років

           Гурток декоративно - ужиткового профілю. 

Гурток "Природа і фантазія"

Керівник Демкіна Валентина Миколаївна

Вихованці віком 6 - 12 років

           Гурток декоративно - ужиткового профілю.

Гурток фольклорний

Керівник Бухонко Анастасія Андріїівна

Вихованці віком  6 - 8 років

          Гурток музичного та вокального профілю. Народний вокал.

Вокальний гурток

Керівник Бухонко Анастасія Андріївна

Акомпаніатор Бернадська Тетяна Василівна

Вихованці віком 8 -11, 12 - 17 років

   Гурток музичного та вокального профілю, естрадний спів.

Театр ляльок

Керівник Демкіна Валентина Миколаївна

Вихованці віком 13 - 16 років

         Гурток теартрального профілю.

Театральний гурток

Керівник Захарчук Світлана Олександрівна

Вихованці віком 14 - 16 років

        Гурток театрального профілю, театр мініатюр.

Гурток початкового технічного моделювання

Керівник: Ткачук Оксана Миколаївна

Вихованці віком 8 - 13 років

      Гурток початково-технічного профілю.

Гурток "Зроби сам"

Керівник: Ткачук Оксана Миколаївна

Вихованці віком 7 - 11 років

 Гурток початково-технічного профілю.

Гурток "Літературна студія"

Керівник: Ткачук Оксана Миколаївна

Вихованці віком 11-16 років

Гурток  "Журналістика"

Керівник: Ткачук Оксана Миколаївна

Вихованці віком 12-16

Умілі руки

Керівник Фіялко Ольга Володимирівна

Вихованці віком 8 - 12 років

    Гурток початково - технічного моделювання.

Вироби з шкіри

Керівник Фіялко Ольга Володимирівна

Вихованці віком 12 - 14 років

      Гурток художньо - технічного профілю, художня обробка шкіри.

Паперова пластика

Керівник Кук Оксана Сергіївна

Вихованці віком 8 - 12 років

   Гурток художньо - технічного профілю, оригамі.

Вишивка стрічкою

Керівник Фіялко Ольга Володимирівна

Вихованці віком 10-14 років

     Гурток художньо - технічного  профілю, художня вишивка.

Гурток "Рівний - рівному"

Керівник Крюкова Галина Леонтіївна

Віком віком 13 - 15 років

    Навчання у гуртку відбувається за навчальними модулями, які логічно пов’язані між собою. Робота гуртка спрямована на підготовку  підлітків – інструкторів для проведення просвітницьких програм серед однолітків щодо переваг здорового способу життя, формування практичних навичок відповідальної поведінки по відношенню до свого життя та життя оточуючих.

 

 

ПРО   РОБОТУ   ІЗЯСЛАВСЬКОГО   РАЙОННОГО   БУДИНКУ   ТВОРЧОСТІ   ДІТЕЙ   ТА   ЮНАЦТВА

(за 2016 – 2017 н.р.)

Ізяславський районний Будинок творчості дітей та юнацтва – позашкільний навчальний заклад, який надає дітям широкі  можливості для покращення їхнього життя, інтенсивно формуючи такі важливі якості, як позитивне ставлення дитини до власного життя і реалізація себе, як особистості в улюбленій діяльності, здатність до безперервного духовно – творчого самовдосконалення, соціальну відповідальність, культуру дозвілля, це багате по розмаїттю напрямів середовище для повноцінного відпочинку, цікавих зустрічей, де можна навчитися всього, що буде потрібне в житті. Навчанням в гуртках в 2016 – 2017 навчальному році було охоплено 1126 дітей  по напрямах:

 • науково-технічний,
 • еколого-натуралістичний,
 • туристсько-краєзнавчий,
 • художньо-естетичний,
 • військово-патріотичний,
 • гуманітарний,
 • оздоровчий.

       З метою забезпечення рівного доступу дітей сільської та міської місцевості до позашкільної освіти організовано роботу гуртків у навчальних закладах міста та району:Клубівській ЗОШ І-ІІІ ст., Борисівському НВК, Плужненському НВК, Мислятинській ЗОШ І-ІІІ ст., Сахновецькій ЗОШ І-ІІІ ст., Христівській ЗОШ І-ІІІ ст., Новосільській ЗОШ І-ІІІ ст., Михлянській ЗОШ І-ІІІ ст., Поліській ЗОШ І-ІІІ ст., Радошівській ЗОШ І-ІІІ ст., Кунівській ЗОШ І-ІІІ ст., Ізяславському НВК №2, Ізяславському  НВК № 5.

  Напрямами роботи закладу є:

 • інструктивно-методична робота,
 • координація роботи дитячо – юнацьких об’єднань,
 • організація  змістовного та корисного дозвілля шкільної молоді,
 • робота малої академії наук.

       У закладі приділяється увага і роботі з лідерами учнівського самоврядування.   

Дата

Зміст заходу

11.10. 2016

засідання членів РРЛ  міських шкіл – реалізація проектів обласної ради старшокласників, підготовка до Дня захисника

29.11.2016

звіт на засіданні обласної ради старшокласників ХОЦНТТУМ

Гаврилюк   Дар’ї про проведення регіонального збору на базі Ізяславського РБТДЮ та Великорадогощанського  січового товариства

01.12. 2016

на базі Славутського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., ліцей» «Успіх» відбувся черговий батл інтелектуальної гри для учнівської молоді «Битва шкіл». Команда дівчат Ізяславської ЗОШ І-ІІІ т.. № 1 «Родзинки» зустрілася в інтелектуальному поєдинку із командами однолітків із Грицева Шепетівського району, двох команд із Шепетівки, командою із Нетішина та командою із Полонного, посіла ІІІ місце

08.12. 2016

участь в конкурсі презентацій та   ІХ Річинських  читаннях «Арсен Річинський і т.тівськ», присвячених 60-річчю пам’яті Арсена Річинського та 100-річчю відкриття Ізяславської центральної лікарні  (Заславської земської лікарні)

22.01.2017 

з нагоди Дня Соборності України у нашому місті Ізяслав ми провели святковий флеш-моб «Україна СОБОРНА! Україна ЄДИНА!» . Його організатором виступила районна рада лідерів учнівського самоврядування та 21 лютого 2017 року Гаврилюк Дар’я презентувала проведення заходу на засіданні обласної ради старшокласник та  провела  гру – квест  з лідерами учнівського самоврядування  області.

27.01.2017

 на базі Ізяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, відбулося засідання районної ради лідерів учнівського самоврядування закладів освіти Ізяславського району.

16 – 30.01.2017

Волонтерська благодійна акція з метою забезпечення продуктами харчування та необхідними речами наших земляків, які воюють за незалежність та територіальну цілісність України,

З 09.03 по 24.03. 2017

участь в всеукраїнській  акції 5-й Потяг Єднання України «Труханівська Січ», учасниками стала команда Ізяславського НВК №2

17.03.2017

участь в освітньо - практичній конференції  «Гортаючи сторінки історії: 100-річчя початку Української революції та 100-річчя утворення Української  Центральної  Ради» на базі т.тівської ЗОШ І-ІІІ т..

27-28.03.2017

туристсько – краєзнавча поїздка до міста Камянець – Подільсього

20.04.2017

участь в регіональних зборах обласної ради старшокласників у  м. Нетішині.

З 18 по 28.04. 2017

в загальноосвітніх навчальних закладах  району відбулася благодійна  акція «Великодній кошик для воїнів АТО»

Квітень

районний етап обласного конкурсу відеороликів учнівського самоврядування, участь в обласному конкурсі відеоролика лідерів учнівського самоврядування Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (посіли ІІІ місце)

28.04.2017

на базі  Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва засідання районної ради лідерів, проведено опитування місцевого населення «Збереження навколишнього середевища»

12.05.2017

на площі Героїв Майдану міста Ізяслав з нагоди відзначення Дня Європи було проведено молодіжний флеш - моб «Україна – це Європа!».

з 30.05. – 01.06. 2017 року

проведення районного етапу всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") 2017 році» на базі наметового оздоровчого табору «Січ», участь в обласному  - рій Плужненські патріоти Плужненського НВК

Протягом року

організація участі в обласних етапах: обласного конкурсу на кращого волонтера Всеукраїнська експедиція учнівської і студентської молоді « Моя Батьківщина - Україна»; обласний етап  Всеукраїнського   конкурсу робіт  юних фотоаматорів  «Моя Україно!»;

Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу»; обласний заочний конкурс творчих робіт  «Люблю тебе, м оя   свята Вкраїно!»;

Районний конкурс  малюнку «Ізяслав – минуле, сьогодення, майбутнє».

 

         Педагогічний колектив закладу працює над організацією змістовного, цікавого, корисного дозвілля. З цією метою для вихованців закладу, школярів міста та району організовуються різноманітні масові заходи, конкурси, пізнавально-розважальні програми:гра-квест «Козацькі забави», свято «Посвята в гуртківці»,святкова програма до Дня гідності і свободи «Гідність і свобода», вперше проведено свято до Дня позашкільника, де показали свої таланти вихованці позашкільних  закладів району і міста: Ізяславської дитячої школи мистецтв, Будинку творчості дітей та юнацтва, дитячо-юнацької спортивної школи, Плужненської школи мистецтв,новорічний мюзикл «Казка Різдвяного Ангела»,вихованці закладу для жителів села Ліщани подарували святкову програму до Міжнародного жіночого дня «Букет весняних привітань та посмішок для вас», дитячий талант-шоу «Весняний експрес», святкова програма до Дня Перемоги  «В ім’я тих,хто не повернувся з війни» , 15 червня 2017 р. для випускників Теліжинецької ЗОШ І-ІІ ст. було прведено святковий вечір і т. д.. 26 квітня 2017 року  заклад звітував перед батьками та громадськістю міста. 04 червня 2017 р. хореографічний колектив «Перестиж», що працює на базі Новосільської  ЗОШ І-ІІІ ст., відзначив свій перший ювілей – 10 років з дня створення колективу.

      З метою  залучення до гурткової  роботи більшої кількості учнівської молоді з 01 по 15 вересня 2016 року було проведено Дні відкритих дверей, а 15 вересня 2016 р. – урочисту лінійку,присвячену початку навчального року.

     01 червня 2016 р. до Дня захисту дітей вихованці туристичного гуртка, який працює на базі Поліської ЗОШ І-ІІІ ст., приймали участь в дитячо-юнацькому проекті «Спартакіада Поділля», а вихованці закладу підготували святкову концертну програму «Веселий щебет дитинства».

    З метою розвитку талантів та обдарувань, дітей педагогічний колектив Будинку творчості дітей та юнацтва організовує участь вихованців закладу  в обласних виставках, конкурсах, змаганнях:

1.Хореографічний колектив «Престиж» - диплом ІІ ст. (старша група) за участь у всеукраїнському хореографічному фестивалі – конкурсі для дітей та молоді  «Галицькі фрески»

2.Хореографічний колектив «Престиж» - диплом ІІ ст. (середня  група) за участь у всеукраїнському хореографічному фестивалі – конкурсі для дітей та молоді  «Галицькі фрески»

3. Хореографічний колектив «Престиж» - диплом ІІ ст. (середня  група) за участь у І Міжнародному фестивалі - конкурсі мистецтв «АртЦентр талантів-2017»

4.Хореографічний колектив «Престиж» - диплом ІІ ст. (старша  група) за участь у І Міжнародному фестивалі - конкурсі мистецтв «АртЦентр - талантів-2017»

5.Пархомюк Олександр – диплом ІІ ст. в обласних відкритих змаганнях з повітряних зміїв (у класі моделей повітряних зміїв Z – 3

6.Поцілуйко Анастасія – диплом І ст.  за участь в обласній заочній виставці-конкурсі учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

7.Савюк Ганна – диплом ІІІ ст.  за участь в обласній заочній виставці-конкурсі учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

8.Волинець Надія  - диплом ІІІ ст. за участь в обласній заочній виставці-конкурсі учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

9.Колективу БТДЮ -  подяка Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України за цікаве композиційне рішення представлених на виставку «Новорічна композиція»  робіт

10.Слісарчук Олена – диплом ІІІ ст. за участь в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у номінації «Витинання»

11.Колотухіна Анна – диплом І ст.  за участь в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у номінації «Паперова пластика та оригамі»

12.Фіялко Рената – диплом ІІІ ст. за участь в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у номінації «Лозоплетіння»

13.Барнаткевич Діана – диплом ІІ ст.  за участь в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у номінації  «Живопис».

   При Будинку творчості дітей та юнацтва працює філія Малої академії наук,яка організовує участь учнівської молоді у різноманітних масових заходах дослідницько-експериментального напряму:

В жовтні 2016 року на базі Шепетівського навчально-виховного комплексу №1 керівники  та  учні-члени МАН прийняли участь у виїзних навчаннях мобільно-консультаційного пункту Північного територіального округу Хмельницького територіального відділення Малої академії наук.

Робота проводилась у 12 наукових секціях (української літератури та фольклористики, української мови та журналістики, англійської мови, філософії, соціології та релігієзнавства, історії та краєзнавства, географії, комп’ютерних наук, математики, фізико-технічних наук, економіки, хімії та біології, екології) науковцями провідних вищих навчальних закладів м. Хмельницького. Для учасників мобільно-консультаційного пункту були проведені консультації з приводу актуальності напрямків наукових досліджень у різних галузях науки, вимог до написання та оформлення науково-дослідницьких робіт, основних етапів роботи над науковим дослідженням, підготовки виступу на конкурсі-захисті та підготовки мультимедійних презентацій. Учасниками мобільно-консультаційного пункту Північного територіального округу стали 12 наукових керівників та 12 учнів-членів Ізяславського районного наукового товариства учнів МАН.

У листопаді 2р.016 юні дослідники Ізяславського району змагалися в інтелектуальному поєдинку, представляючи свої науково-дослідницькі доробки в обласній учнівській науково-практичній конференції «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини». Учасниками заходу стали Шевцова Юлія та Ковальчук Ірина, учениці Ізяславського НВК № 5, Корнійчук Яна та Самосюк Олександра, учениці Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей».

В різноманітних обласних заочних конкурсах дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти були представлені роботи Тищук О. (Михлянська ЗОШ І-ІІІ ст.), Таратасюк М.( Сахновецька ЗОШ  І–ІІІ ст.),  Білоуса М. (Михнівська ЗОШ  І–ІІІ ст.), Задворного  А. (Ізяславського НВК № 5), Березної А. та Корнійчук Я. (Ізяславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей»); В’юн Д.  ( Ріпківський НВК).

Для участі в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів-членів Ізяславського районного наукового товариства учнів подали заявки 33 учні 8-11 класів із 12 загальноосвітніх навчальних закладів району. Слухачі захищали роботи з різних тем у відділеннях: «Мовознавства», «Літературознавства фольклористики та мистецтвознавства», «Філософії та суспільствознавства», «Історії», «Комп'ютерних наук», «Математики», «Математики», «Хімії та біології», «Екології та аграрних наук». На підставі рішення журі було визначено  16 переможців конкурсу, що брали участь у ІІ обласному етапі конкурсу.

Пройшовши усі етапи змагань на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту ІІ місце у секції «Екологія» посіла Безкоровайна Лілія, учениця 11 класу Ліщанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, у секції «Історичне краєзнавство» – Корнійчук Яна, учениця 11 класу Ізяславського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, ліцей" ім. О. Кушнірука.

ІІІ місце посіли:

 • Шевцова Юлія, учениця 11 класу Ізяславського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I-III ступенів №5 ім.О.П.Онищука, гімназія" у секції «Валеологія»;
 • Березна Анастасія, учениця 11 класу Ізяславського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, ліцей» ім. Олександра Кушнірука у секції «Теологія, релігієзнавство та історія релігії»;
 • Ліщук Юлія, учениця 11 класу Плужненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» у секції «Англійська мова».
 • учні Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім. О.Кушнірука – Яцюк Анастасія та Коротун Тетяна приймали участь у відбірковому етапі Школи громадської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін»

Грабарчук Антон, учень Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім. О.Кушнірука, презентував свій проект на Всеукраїнському конкурсі юних дослідників «МАН - Юніор Дослідник». Конкурс проводився у два етапи: І етап – заочний (до 15 квітня 2017 року – реєстрація учасників, розміщення презентацій і тез доповідей на сайті конкурсу; з 25 квітня до 10 травня 2017р. – відкрите рейтингове оцінювання проектів); ІІ етап – захист проекту в онлайн - режимі. За підсумками конкурсу в номінації «Історія» Антон посів ІІІ місце.

 

      Не залишається поза увагою педагогічного колективу робота під час літніх канікул учнів. В червні плідно працювали з учасниками пришкільних таборів міста: «Свято сонця», пізнавально-розважальна програма по правилах вуличного руху «Рукавичка», екологічний квест «Охороняй довкілля», ігрова програма  по правознавству «Рожеві окуляри», розважально-ігрова програма «День сміху», День туризму і т.д.  Вихованці закладу приймали участь у відкритті  зміни  в таборі «Світанок».

Статут закладу

Форма входу
Пошук
Календар
«  Грудень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту


Copyright MyCorp © 2021